Psychologická a kineziologická ordinace

PhDr. Naďa Verecká

(navigace)


Léčivé šperky

Jak vznikly:

Léčivé čakrové šperkyTo takhle jednou sedí proti mně v terapeutickém křesle mladá, většinou veselá klientka Viki a na krku má překrásný náhrdelník.

To je ale krása, řekla jsem. A klientka Viki si náhrdelník rozepjala a podala mi ho.

Vemte si ho, řekla. Já si udělám jiný.

Tancovala jsem před zrcadlem. Už léta jsem toužila najít šperk, který by odpovídal mně, a který by taky trochu vyjadřoval moji práci. Tenhle by to mohl být, pomyslela jsem si.

A mohla byste udělat ty samé také pro mě? Pro mé klienty? Třeba v čakrových barvách? zeptala jsem se a vysvětlila svůj projekt. Předměty totiž mohou nést naše myšlenky. Záměry. Tím mohou pomoci s jejich realizací. Ne nadarmo si lidé berou do kapsy kamínky, které našli na cestě. Ne náhodou fungují amulety. Ne nadarmo má každá olympiáda svůj symbol, svého maskota.

A klientka Viki si to užila. Donesla mi barevné čakrové náhrdelníčky ještě hezčí, než jsem si dokázala představit.

A já vám je teď – tak jak byl můj sen – nabízím – jako krásný šperk a zároveň jako možný nosič vašeho záměru.

Těm, kteří mě znají a pocítili efekt naší společné práce, mohou symbolizovat cestu, po které se se mnou vydali a na které chtějí – stejně jako já - vytrvat.

Těm, kteří mě neznají, mohou vikinky jen tak krásně ozdobit dekolt, ale i podpořit funkci jednotlivých čaker. Vždycky záleží na záměru člověka.

Na fotografiích jsou vyfoceny vikinky pro podporu jednotlivých čaker. Lze si je vybrat jak podle čakry, kterou byste chtěli v sobě podpořit, tak intuitivně – kam vám půjdou oči, nebo prostě podle toho, která vikinka se vám zrovna líbí. Žádný ze tří možných způsobů není špatný – každý vás dovede ke správnému výběru.

Čakrový šperk pro první čakru Čakrový šperk pro druhou čakru Čakrový šperk pro třetí čakru Čakrový šperk pro čtvrtou čakru Čakrový šperk pro pátou čakru Čakrový šperk pro šestou čakru Čakrový šperk pro sedmou čakru Čakrový šperk pro osmou čakru

Bližší informace o čakrách a o tom, která čakra je s čím spojena, jsou uvedeny v reportáži o působení a léčení jednotlivých čaker v této rubrice.

K vikinkám Viki vyrábí v patřičných barvách jako doplněk i náušnice, které se dají objednat i extra (viz fotografie). Náhrdelník v kombinaci s náušnicemi už působí jako luxusní společenský doplněk.

Ceny:

V rubrice Léčivé šperky:


Slovo pro Tebe

Medica mente, non medicamentis!
(Ať léčí mysl, ne léky!)


Tyto stránky pro Vás vytvořili:

© 2011 Naďa Verecká;

webdesign Atelier GINGO