Psychologická a kineziologická ordinace

PhDr. Naďa Verecká

(navigace)


Kontakt a ceny

E-mail: Nada.Verecka (zavináč) moje-psycholozka.cz

Adresa ordinace:

PhDr. Naděždu Vereckou lze nalézt obvykle v Praze na adrese

Rezlerova 302, Praha 10 (mapa).

Na sezení je vždy třeba se předem telefonicky objednat (na tel. č. 728 913 080). Nevhodnější hodina k telefonování je ráno od 8:30 do 9:55. V 10:00 už bývá v ordinaci první klient. Poslední klient odchází nejpozději ve 22:00 (tj. začátek konzultace si lze objednat na čas od 10:00 do 20:00).

Pokud se klient nedovolá, Naďa Verecká se mu určitě ozve zpátky v době, kdy bude u telefonu.

Délka a častost sezení:

Pokud klient žádá klasické psychologické vyšetření, měl by počítat u dětí s dvěma až třemi hodinami; u dospělých může být čas i delší (podle konkrétních požadavků).

Terapeutické (tj. léčivé) sezení bývá obvykle přibližně dvouhodinové; u žen někdy delší, u dětí často kratší.

Účinné (většinou v překvapivé míře) je už první sezení; přeje-li si klient v návštěvách pokračovat (míra terapeutického efektu /radost ze života, pevnost, klid apod./ se tím zvyšuje), pak obvykle doporučuji frekvenci maximálně jedenkrát do měsíce (aby změny měly čas se v člověku dobře usadit); intervaly se pak dále postupně prodlužují (dle svobodné úvahy klienta). Ve výjimečných případech (v případě velmi akutních a bolestivých potíží) umožňuji podle přání klienta zpočátku setkání častější.

Cenové a platební podmínky:

Cena jednoho sezení závisí na jeho délce. Hodina času v ordinaci stojí 1200 Kč. (tj. dvouhodinové sezení stojí 2 x 1200 Kč; sezení trvající hodinu a půl stojí 1200 Kč + 600 Kč atd.).

Vznikne-li zpoždění ze strany klienta, placený čas se započítává od chvíle, na kterou se klient objednal, a od které je tedy PhDr. N. Verecká k dispozici. Dojde-li ke zpoždění ze strany PhDr. Naděždy Verecké (např. /ve výjimečných případech/ protáhne-li se práce s předchozím klientem), placený čas se započítává od chvíle, kdy je PhDr. Verecká klientovi k dispozici.

Platí se vždy hotově. Výjimkou je využití služeb web-poradny (pomocí telefonu, skypu či e-mailu – dle volby klienta). Ceny jsou stejné, ale platí se předem na účet 0086775359/0800 a konzultace se poskytuje po potvrzení platby (v případě stálých klientů se lze dohodnout i jinak).

Výjimečně (např. v případě vozíčkářů či lidí trvale upoutaných na lůžko, nebo i žen na čerstvé mateřské dovolené) pracuji s klientem i v jeho domácím prostředí.

Na této stránce:


Slovo pro Tebe

Medica mente, non medicamentis!
(Ať léčí mysl, ne léky!)


Tyto stránky pro Vás vytvořili:

© 2011 Naďa Verecká;

webdesign Atelier GINGO