Psychologická a kineziologická ordinace

PhDr. Naďa Verecká

(navigace)


Jednodenní konstelační skupiny

V rámci jednodenních konstelačních skupin se budou v prostorách ordinace v Rezlerově 302, Praha 10 - Petrovice v únoru 2014 konat po dva páteční večery, v březnu 2014 pak jeden páteční večer.

VEČERNÍ MINIKONSTELACE

Termíny

Časové dispozice:

vždy od 18:00 do 20:30 (21:00)

Cena:

450, - (záloha 200,- je vratná v případě nekonání skupiny).

Vzhledem k omezeným prostorám je i počet lidí dost omezen, stejně jako počet a délka konstelací. Ti, co mají zkušenost z konstelační prací, však již vědí, že řešení osobního problému, úleva a nalezení sil často přichází už jen samotnou účastí při konstelacích.

Na minikonstelace je třeba se předem telefonicky přihlásit na tel. 728 913 080 a pak odeslat 200,- zálohu na účet; příchod k ordinaci pak prosím oznámit pomocí SMS.

JEDNODENNÍ KONSTELAČNÍ SKUPINA

se bude konat dne 27. 7. 2014.

Časové dispozice:

Od 10:00 do 18:00

Na skupinu je třeba se předem telefonicky přihlásit na tel. 728 913 080 a pak odeslat zálohu 400,- na účet. Záloha je vratná v případě nekonání skupiny.

Sraz v 9:30 před ordinací v Rezlerově 302.

Kolem 13:00 přestávka na oběd.

Cena:

1200,-

Je to vhodné pro mě?

Minikonstelace, jednodenní konstelační skupiny i celovíkendové konstelační semináře jsou určeny pro laickou i odbornou veřejnost.

Jednodenní konstelační skupiny a minikonstelační setkání slouží především k rychlé první pomoci - k otevření řešení, ukázání začátku cesty.

Celovíkendové konstelační semináře umožňují věnovat se jednotlivým účastníkům a jejich sestupům do podvědomých zdrojů jejich potíží i řešení těchto potíží mnohem hlouběji a déle.

Pětidílný roční sebeprojasňující výcvik umožňuje seznámit se s různým vrstvami podvědomí a s různým způsobem vedení konstelací - jak s klasickými rodinnými konstelacemi, tak s konstelacemi principů, zdravotních symptomů, závislostí, peněz (chudoby a bohatství apod.), s tzv. léčbou traumatu, s konstelacemi národů a národností apod. Ke konci výcviku, v němž postupně stoupá citlivost k vnímání energií, si jednotliví účastníci mohou vyzkoušet i vedení konstelace, stejně jako samostatné sestupy do podvědomí.

Bližší informace o průběhu konstelačních setkání lze najít na stránce Průběh konstelačního setkání.

V rubrice Aktuality:


Slovo pro Tebe

Medica mente, non medicamentis!
(Ať léčí mysl, ne léky!)


Tyto stránky pro Vás vytvořili:

© 2011 Naďa Verecká;

webdesign Atelier GINGO